Wycieczka Podlasie - Grodno

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Błońskiej, za pośrednictwem Biura Podrfózy ARKA TRAVEL z Łowicza, organizuje wycieczkę na trasie Podlasie - Grodno w dniach 24-27.08.2017 roku. Cena wycieczki wynosi 730 zł/osobę dla grupy 30 osób (zakwaterowanie w Zajeździe Bakunówka w Sokółce) lub 900 zł/osobę dla grupy 30 osóbb (zakwaterowanie w Hotelu Podlasie w Białymstoku). Cena zawiera transport komfortowym autokarem, ubezpieczenie NNW, 3 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją (pokoje 2, 3 osobowe), opiekę pilota, miejscowych przewodników, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów wg programu, bilet wstępu do Muzeum Elizy Orzeszkowej, organizacja przepustek na Białoruś. Cena nie zawiera wydatków osobistych, dodatkowego wyżywienia nie ujętego w programie. Przy wjeździe na Białoruś każda osoba powinna posiadać równowartość 22 euro lub więcej na każdy dzień pobytu.

UWAGA!!! Do uzyskania przepustek bezwizowych potrzebny skan paszportu strony ze zdjęciem oraz paszport ważny minimum 3 miesiące od daty powrotu.

Osoby chętne do udziału w wycieczce proszone są o zgłaszanie się do Elżbiety Tryniszewskiej z TPZB - tel. kom. 697 140 401.